Vyberte stranu

O nás

Naša spoločnosť začala svoje pôsobenie v roku 1995 ako osobná taxislužba pod názvom Ján Martiška s pôsobením na území SR, čím sa zaraďuje medzi najstaršie taxi služby v Nitre. Vďaka pozitívnemu rastu v roku 2012 zmenila názov na TaxTrans, spol. s r.o. a rozšírila svoje pôsobenie o ďalšie služby. Začala spolupracovať s ekonomickými a účtovnými službami.

Doprava s TaxTrans

Vozový park spoločnosti tvoria vozidlá značky SKODA OCTAVIA s nadštandardnou výbavou a bezpečnosťou, priestranným interiérom a batožinovým priestorom.

Vozidlá sú vždy čisté, v dobrom technickom stave aby zabezpečovali čo najvyšší komfort počas prepravy

Vodiči našej firmy majú dlhoročné skúsenosti a prax nielen v rámci SR ale aj EÚ. Zaručujeme vám diskrétnosť a korektné vystupovanie našich vodičov

Viac o spoločnosti TaxTrans

Sme úspešná, seriózna, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, čo dokazuje množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše služby 24 hodín denne. Vynikáme kvalitou, spoľahlivosťou, odbornosťou a dlhoročnou tradíciou. Naším cieľom je zlepšovať kvalitu nášho systému a spôsobu práce a vyvíjať čo najvyššie úsilie zlepšenia služieb, ktoré poskytujú naším zákazníkom čo najvyššiu hodnotu.